НОВИНИ

Янукович впевнений, що захищає права і свободи громадян України

Українська держава упевнено рухається вперед, розбудовуючи громадянське суспільство на принципах захисту прав і свобод. Про це президент України Віктор Янукович заявив у своєму зверненні до народу у День пам'яті жертв голодоморів, повідомляє прес-служба глави держави.

За словами Януковича, «щороку наприкінці листопада ми вшановуємо пам'ять загиблих від страшних голодоморів, які забрали життя мільйонів людей.

«Небачена трагедія світового масштабу завдала непоправних втрат Україні», - йдеться у зверненні.

Янукович вважає, що «жахливі роки тоталітаризму стали і духовною катастрофою: було зруйновано безліч храмів, фізично знищено та відправлено до таборів сотні тисяч селян, робітників і представників інтелігенції, постраждала майже кожна українська родина».

«Свято зберігаючи пам'ять про трагічні сторінки нашого минулого, Українська держава упевнено рухається вперед, розбудовуючи громадянське суспільство на принципах захисту прав і свобод, закладаючи міцні підвалини для прийдешніх поколінь», - наголосив президент.

Він також побажав громадянам країни «мирного неба, добра і злагоди усім, хто живе на нашій щедрій і благословенній землі».

Як повідомлялось, Українська всесвітня координаційна рада закликає нинішню владу України визнати Голодомор 1932-1933 рр. геноцидом української нації, тим більше, що на сьогодні вже десятки держав солідаризувалися з Україною і засуджують комуністичний геноцид українців 1932-1933 рр., внаслідок якого загинули мільйони і мільйони невинних чоловіків, жінок і дітей.

о 80-ї річниці Голодомору в Україні 1932-1933 років в Гарвардському університеті підготують спеціальний атлас, який дозволить відобразити масштаби трагедії на картах.

20 листопада українська громада Фрації спільно з Асоціацією колишніх воїнів Французької республіки відзначили День пам’яті жертв Голодомору в Україні.

Нещодавно у Ватикані відбулася світова презентація книги документів з таємного архіву Святого Престолу про Великий Голод 1932-1933 років в Україні.

Читайте також: Культурна травма Голодомору

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.