НОВИНИ

«Тризубівці» пророкують, що новий Сталін довго не простоїть

У Всеукраїнській організації "Тризуб" імені Степана Бандери передбачають, що новий пам'ятник Сталіну, який розташований біля приміщення обкому Комуністичної партії у Запоріжжі, довго не простоїть. Таку думку висловив перший заступник голови центрального проводу "Тризубу" Андрій Тарасенко.

"Я думаю, що не довго він там стоятиме. Хоча перший (бюст Сталіна у Запоріжжі - ред.) простояв довше, ніж півроку", - зауважив націоналіст.

Разом з тим, він підкреслив, що "для української нації, яка вічна, це - взагалі не строк".

Крім того, говорячи про "запорізьку" справу проти "тризубівців", Тарасенко сказав, що 12 грудня має бути винесений остаточний вирок.

"За звичай більше, ніж просить прокуратура, не дають. Навіть не думаю про те, що хлопців посадять. Але умовний термін однозначно впаяють. Інакше не можна, адже у нас не буває виправдувальних вироків - таке "правосуддя", - відзначив націоналіст.

За його словами, одним "тризубівцям" за відпилювання голови бюсту Сталіна дають три роки умовно з відстрочкою на три роки, іншим - два роки умовно з відстрочкою на два роки, третім - теж два роки умовно, але з відстрочкою на рік.

Нагадаємо, пам’ятник Сталіну встановили у травні минулого року у Запоріжжі.

28 грудня 2010 року погруддю Сталіна в Запоріжжі відрізали голову. А в новорічну ніч стався вибух на території Запорізького обкому КПУ, в результаті якого було повністю зруйновано пам’ятник Сталіну. Міліція порушила кримінальну справу.

10 січня всеукраїнська організація «Тризуб» заявила про масові арешти своїх членів за підозрою в руйнуванні пам'ятника Сталіну в Запоріжжі.

31 березня 22-річного студента, затриманого через підозру у відпилюванні голови погруддю Сталіна, випустили з Запорізького СІЗО. Жовтневий районний суд Запоріжжя випустив з-під арешту членів ВО «Тризуб» на поруки народних депутатів від «Нашої України».

7 листопада 2011 року Компартія відкрила реконструйований пам'ятник Сталіну в Запоріжжі. Його встановили в прибудованому до зовнішньої стіни будівлі коробі з металопластикових склопакетів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.