НОВИНИ

У СІЗО запевняють, що Тимошенко перевели, щоб зробити ремонт у камері

Екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко переведена у іншу камеру у зв’язку з плановим ремонтонтом комунікаційних систем. Про це Тижню повідомили у прес-службі Державної пенітенціарної служби.

Згідно з повідомленням, в рамках підготовки до зимового періоду нині у Київському СІЗО  проводиться ремонт окремих дільниць мережі водопостачання, систем камерного опалення, скління (ремонт) вікон у різних корпусах установи, зокрема в корпусах для тримання заарештованих жінок та неповнолітніх ув'язнених.

“У зв'язку з цим, ряд камер буде звільнено для проведення ремонтних робіт, що передбачає тимчасове переселення ув'язнених, в тому числі і Ю.Тимошенко та її співкамерниць. Камера, до якої тимчасово переведено Ю.Тимошенко, є приблизно такою, в якій вона утримувалась до сьогодні”, - зазначають у пенітенціарній службі.

Нагадаємо, раніше про переведення екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко до іншої камери Лук’янівського СІЗО заявив її захисник Сергій Власенко. Він припустив, що це пов’язано з перевірками у системі МВС представників Європейського комітету з протидії тортурам.

У неділю, 27 листопада, у день народження Юлії Тимошенко – біля Лук’янівського СІЗО відбудеться концерт зірок української естради. Тимошенко виповниться 51 рік. Перший заступник голови партії «ВО «Батьківщина» Олександр Турчинов заявив, що влада намагається перешкодити святу, перекривши вулицю Дегтярівську для проведення дорожньо-ремонтних робіт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.