НОВИНИ

Півмільйона греків не мають жодних прибутків

Благодійні організації Греції попереджають про погіршення ситуації в галузі охорони здоров’я у країні зважаючи на те, що 0,5 млн громадян взагалі не мають доходів. Про це повідомляє Die Presse

Постраждалими є сім`ї, в яких жоден з членів більше не має роботи.

Безробітні в Греції отримують допомогу від держави лише впродовж року. Після цього допомога більше не надається.

Як повідомила афінська газета «Kathimerini» осіб без прибутків підтримують їх родичі, або ж вони змушені звертатися за допомогою до церков та інших гуманітарних організацій.

Організація «Лікарі світу» створила чотири координаційні центри для людей, які не мають доступу до медичного обслуговування, у зв’язку зі збільшенням кількості пацієнтів. Організація надаватиме громадянам безкоштовну медичну та психологічну підтримку.

«Число громадян Греції серед наших пацієнтів зросла на 30%», - зазначив президент грецького відділення «Лікарів світу» Нікітас Канакіс.

«Серед них були і вагітні жінки, які потребували огляду та щеплення, люди, які не мають доходів чи посадові особи, яким скоротили заробітні плати. Все більше і більше людей будуть звертатися за продовольчою допомогою до співробітників організації», - повідомила німецька інформаційна агенція.

Грецька радіостанція  Vima 99.5  розпочала цього тижня продовольчу кампанію для нужденних. Вона звернулася до слухачів станції та закликада їх купуючи щось в супермаркеті думати про «малозабезпечених громадян та також для них щось придбати». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.