НОВИНИ

Пшонка запевняє, що стан Тимошенко дозволяє проводити слідчі дії

Здоров’ю екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко нічого не загрожує, тому можна проводити слідчі дії. Про це в коментарі ТСН заявив генеральний прокурор Віктор Пшонка.

"Ніяких діагнозів, які б загрожували життю Тимошенко, немає, а значить, можна проводити слідчі дії", - заявив він.

В свою чергу донька Тимошенко Євгенія Карр, після відвідин екс-прем'єра в СІЗО, заявила: "Ми цим аналізам не віримо. Після 14 днів хвороби, їй досі погано... Назад в камеру її буквально віднесли на руках ", - розповіла вона.

Водночас Головне слідче управління Служби безпеки України заявило, що з 4 листопада не проводило ніяких слідчих дій із колишнім прем’єром Юлією Тимошенко й на 23 листопада також не планувало проведення цих дій.

Заяви адвокатів Тимошенко про протилежну ситуацію з проведенням слідчих дій у СБУ назвали «провокаційними технологіями, спрямованими на чинення тиску на досудове слідство».

Раніше податкова міліція повідомила про те, що не проводить слідчих дій щодо Юлії Тимошенко в СІЗО з 18 листопада.

«На сьогодні, в середу, 23 листопада, слідчі дії не заплановані і, відповідно, проводитися не будуть», – мовиться далі в повідомленні.

У відомстві наголосили, що в період з 15 до 18 листопада колишньому прем’єрові надали для ознайомлення матеріали судових експертиз у кримінальній справі щодо приховування валютного виторгу на суму 165 мільйонів доларів, розкрадання бюджетних коштів та ухиляння від сплати податків на загальну суму 47 мільйонів гривень.

Як відомо, захисник екс-прем’єра Сергій Власенко неодноразово заявляв, що правоохоронці продовжують проведення слідчих дій з Тимошенко, незважаючи на її стан здоров’я.

«При цьому сьогодні на другу годину, незважаючи на такий стан здоров’я Тимошенко, незважаючи на те, що її сьогодні вранці відвезли на діагностику, призначено слідчі дії. Мені невідомо, чи вони відбудуться, чи не відбудуться, але вони призначені», - сказав адвокат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.