НОВИНИ

Київська влада переконана, що столичні міліціонери вільно володіють англійською

Київська міліція підготувала працівників до фінального чемпіонату з футболу ЄВРО-2012: вони вільно володіють англійською мовою. Про це на прес-конференції повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко.

Голубченко розповів, що вчора на штатній нараді міліціонери запевнили його, що вони підготували велику кількість працівників, які вільно володіють англійською мовою.

"Учора в нас був штат, і міліція сказала, що вони підготували велику кількість міліціонерів, якіабсолютно вільно володіютьанглійською мовою. Вони всі будуть в Києві під час проведення ЄВРО", -заявиввін.

Нагадаємо, столичні міліціонери, які будуть забезпечувати правопорядок під час проведення Євро-2012, приступили до вивчення англійської мови в жовтні минулого року.

Міністерство внутрішніх справ планувало навчити розмовній англійській мові близько 40 тисяч співробітників міліції.

Як повідомлялося, у лютому МВС вирішило закупити для співробітників міліції близько 1 тисячі голосових перекладачівдля спілкування з іноземцями в рамках проведення Євро-2012.

Втім, на початку вересня тодішній міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заявив, що, незважаючи на організовані курси вивчення англійської мови, працівники МВС не освоять іноземну мову на достатньому рівні для спілкування із гостями Чемпіонату з футболу «Євро-2012».

Окрім правоохоронців, англійську мову до Євро-2012 мають вивчити і залізничники.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.