НОВИНИ

Захист підозрює чергову фальсифікацію медобстеження Тимошенко

Захист Юлії Тимошенко має підстави не довіряти медичним висновкам та заявам фахівців МОЗ стосовно стану здоров’я та діагнозу колишнього прем’єр-міністра. Про це заявив журналістам перед черговою спробою зустрітися з Тимошено в СІЗО її адвокат Сергій Власенко.

Він зауважив, що сьогодні близько 5 години ранку Тимошенко розбудили та відвезли до невідомої захисту лікарні для обстеження. За наявною у адвоката неофіційною інформацією цим медичним закладом була обласна клінічна лікарня.

Власенко зауважив, що Тимошенко вочевидь відвезли не в ту лікарню, в яку вона хотіла, і її обстежували не ті лікарі, яким вона довіряє.

За інформацією, яка є в розпоряджені захисту, з Тимошенко проведено «якісь медичні маніпуляції, про які ми поки що нічого не знаємо, за результатами цих маніпуляцій близько 10 год. її повернули назад до слідчого ізолятору».

«Що робили з нею, ми не знаємо, які результати – не знаємо», - зазначив Власенко, нагадавши, що він не мав можливості спілкуватися особисто зі своєю підзахисною з минулої п'ятниці.

Також адвокат зауважив, що, на скільки йому відомо, під час сьогоднішнього «обстеження» Тимошенко не робили аналіз крові.

«При цьому сьогодні на другу годину, незважаючи на такий стан здоров’я Тимошенко, незважаючи на те, що її сьогодні вранці відвезли на діагностику, призначено слідчі дії. Мені невідомо, чи вони відбудуться, чи не відбудуться, але вони призначені», - сказав адвокат.

Як повідомлялось, Державна пенітенціарна служба України повідомила, що сьогодні в одному з лікувальних закладів Києва проведено інструментальне обстеження стану здоров'я Тимошенко. За результатами обстежень в організмі екс-прем’єра не виявлено патологічних змін, що загрожують її життю, наголосили у пенітенціарній службі.

Нагадаємо, з моменту арешту Тимошенко її захисники неодноразово заявляли про погіршення стану її здоров'я.

9 листопада захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що його підзахисна не може пересуватися без сторонньої допомоги. Згодом це підтвердила обмудсман Ніна Карпачова.

22 листопада президент Віктор Янукович заявив, що Тимошенко сьогодні-завтра буде надана необхідна медична допомога. А прем’єр Микола Азаров запевнив, що забезпечить її всіма необхідними ліками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.