НОВИНИ

Калашніков впевнений, що його вчорашні виступи на Майдані - не мітинг

Активісти «Загальновоїнського союзу» вчора не проводили акцій на Майдані Незалежності, а контролювали виконання рішення суду. Про це в коментарі УНН сказав колишній депутат від Партії регіонів, голова Союзу Олег Калашніков, відповідаючи на запитання щодо присутності активістів організації 22 листопада на Майдані.

«Ми не проводили мітинги, вони були заборонені судовою владою України. Активісти нашої організації контролювали, як наші опоненти виконують рішення українських судів і саме з цією метою ми прийшли на Майдан», - заявив Калашніков.

За словами Калашнікова, його спілка прийняла рішення продемонструвати свою громадянську позицію.

«Жодною акції ми не проводили, ми їх проводимо в іншому форматі, і у нас є великий досвід. Ви ж бачили, що за п’ять місяців ми відбули на Хрещатику 84 акції, значно яскравіших і повніших, а тут ми виконали свої функції громадського контролю», – додав він.

На уточнююче запитання, чи передбачаються прапори і пісні під час виконання рішення суду, Калашніков зазначив: «Конституція України дозволяє громадянам проводити будь-які форми контролю, що не заборонені законом. Усе, що вчора зробили активісти організації, яку я очолюю, відповідає нормам Конституції України. Тобто заходів ми не проводили, а форму контролю вибрали таку».

Як повідомлялось, 22 листопада міліція охороняла акцію, яку проводила організація «Загальновійськовий союз України», яку очолює Калашніков.

Нагадаємо, Київський окружний адміністративний суд заборонив проведення будь-яких масових акцій з нагоди 7 річниці Помаранчевої революції у центральній частині Києва 21-22 листопада.

Незважаючи на це, 22 листопада на майдані Незалежності пройшло два мітинги. Учасники одного з них відзначали День свободи, другий був організований організацією «Загальновійськовий союз України», які вчора так і не спромоглися сформулювати мету своєї акції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.