НОВИНИ

Янукович вирішив остаточно реформувати прокуратуру

Президент України Віктор Янукович створив робочу групу з питань реформування прокуратури та адвокатури і затвердив її персональний склад. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Відповідне розпорядження Віктор Янукович підписав 22 листопада.

Робоча група має підготувати узгоджені пропозиції щодо реформування прокуратури та адвокатури – з урахуванням загальновизнаних міжнародних демократичних стандартів, забезпечити виконання зобов'язань України перед Радою Європи відповідно до пункту 28 частини першої ст. 106 Конституції.

Керівником робочої групи призначено радника президента – керівника Головного управління з питань судоустрою Адміністрації Президента Андрія Портнова.

До діяльності робочої групи також можуть залучатися працівники центральних та місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій (за погодженням з їх керівниками).

У двомісячний строк робоча група має підготувати та подати пропозиції щодо реформування прокуратури та адвокатури.

Як повідомлялось, 8 листопада у Чернівцях під час робочої наради з урядовцями та представниками керівного та господарського активу Буковини, Віктор Янукович заявив, що в Україні продовжаться реформи у різних напрямках. Крім того, за його словами, коли люди дізнаються про суть реформ, у них округлюються очі.

Читайте також : Маніфест мстивості

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.