НОВИНИ

Тюремники запевняють, що у Тимошенко вистачить здоров'я для допитів у камері

Державна пенітенціарна служба України заявляє, що проведене медичне обстеження не виявило у Юлії Тимошенко патологічних змін, які несуть загрозу її життю. Про це Тижню повідомили у прес-службі відомства.

Згідно з повідомленням, сьогодні в одному з лікувальних закладів Києва відповідно до рекомендацій комісії МОЗ України було «проведено інструментальне обстеження (магнітно-резонансна томографія, рентген, сонографія) стану здоров’я Юлії Тимошенко».

«За результатами проведених обстежень у Тимошенко не виявлено патологічних змін, які несуть загрозу її життю. Стан здоров’я дозволяє проведення необхідних слідчих дій. Результати обстеження передані до медичної частини Київського СІЗО для призначення курсу лікування», - йдеться у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, з моменту арешту Тимошенко її захисники неодноразово заявляли про погіршення стану її здоров'я.

9 листопада захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що його підзахисна не може пересуватися без сторонньої допомоги. Згодом це підтвердила обмудсман Ніна Карпачова.

22 листопада президент Віктор Янукович заявив, що Тимошенко сьогодні-завтра буде надана необхідна медична допомога. А прем’єр Микола Азаров запевнив, що забезпечить її всіма необхідними ліками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.