НОВИНИ

Чорновіл переконаний, що Янукович веде Україну до «голодного бунту»

Президент України Віктор Янукович веде країну до голодного бунту. Про це заявив народний депутат Верховної Ради Тарас Чорновіл, коментуючи сьому річницю помаранчевої революції.

«Майдан був страшний тим, що він вичерпав усі моральні сили суспільства, витягнув їх на поверхню і поховав. Тому мені здається, що другого Майдану більше ніколи не буде. Принаймні, найближчі 100 років – точно», - підкреслив Чорновіл, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

При цьому він зазначив, що в країні можливі протести іншого характеру. За його словами, діючий президент «веде країну до голодного бунту».

«Януковича я підтримував в 2004 році лише тому, що Віктор Ющенко був просто небезпечний у керівництві держави. Але сьогодні, я думаю, вже всі розуміють, чому Ющенко був гіршим, ніж Янукович», - сказав Чорновіл.

«Ющенко повинен сидіти у в'язниці. Це несправедливо, що Тимошенко сидить в СІЗО, а Ющенко - ні. Він вже давно мав бути у в'язниці», - переконаний політик.

Нагадаємо, сьогодні в Україні відзначають День Свободи - сьому річницю Помаранчевої революції та першу річницю податкового Майдану.

На думку політолога Тараса Березовця, об’єднання українців у спільну акцію протесту за прикладом Помаранчевої революції не варто очікувати, поки дії влади не торкнуться обмеження прав більшості категорій громадян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.