НОВИНИ

У Донецьку міліція працюватиме у посиленому режимі до 24 листопада

У Донецьку посилений варіант патрулювання не обмежиться сьогоднішнім днем, а триватиме до 24 листопада включно. Про це заявив заступник начальника Київського районного відділу Донецького міськуправління ГУ УМВС України в Донецькій області Євген Романов.

"До 24 числа, при необхідності, відповідно до вказівки главку, ми продовжимо цей захід", - повідомив Романов журналістам у вівторок у Донецьку.

За його словами, патрулювання вулиць відбувається в посиленому режимі. Особовому складу відданий наказ звертати увагу на підозрілі пакунки, ящики, мішки, залишені без нагляду, а також на підозрілих осіб, які можуть носити такі предмети. Патрульні перш за все оглядають місця масового скупчення людей.

"У першу чергу на маршрутах патрулювання обстежуємо житлові приміщення, лікувальні установи, школи, дитячі садки та зупинки громадського транспорту", - повідомив Романов.

22 листопада на охорону громадського порядку та патрулювання вулиць Донецька задіяні більше 700 співробітників різних служб та підрозділів міліції: апарату ГУМВС, міськрайорганів, ДАІ, ДСО, а також курсанти Донецького юридичного інституту та військовослужбовці внутрішніх військ.

Нагадаємо, від учора міліція Донецької області переведена на посилений варіант несення служби у зв'язку із загрозою терактів.

"У зв'язку з поширенням у деяких ЗМІ інформації про загрозу проведення терористичних акцій в Донецьку, повідомляємо, що правоохоронцями вживаються всі необхідні заходи щодо недопущення можливих терактів", - повідомляється на офіційному сайті ГУ МВС України в області.

Міліція області переведена на посилений варіант несення служби, при главку створено оперативний штаб з прийняття необхідних заходів, спрямованих на забезпечення безпеки жителів регіону.

Раніше прокуратура Донецької області порушила кримінальну справу за ознаками можливого скоєння терактів (ст. 258 КК України). Рішення порушити кримінальну справу з цього приводу було прийнято після здійснення терактів в трьох областях - Харківській, Запорізькій і Дніпропетровській. У Дніпропетровську загинула одна людина, у Харківській і Запорізькій областях обійшлося без жертв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.