НОВИНИ

Янукович розвіяв міф про швидке завершення газових переговорів з Росією

Президент Віктор Янукович називає далеким від завершення переговорний процес із Росією щодо співробітництва в газовій сфері. Про це він сказав під час V засідання ради президентів України й Литви.

"Найтяжче питання в нас як і раніше залишається - це питання ціни на газ, ми проводимо роботу відповідну з нашими партнерами, є із двох сторін рух назустріч один одному, але процес ще далеко не завершений", - заявив президент.

Янукович зазначив, що питання ціни на газ для України є істотною проблемою, оскільки саме вона лежить в основі тарифотворного питання в житлово-комунальній сфері, у промисловості, і впливає практично на всі сфери життя держави.

Нагадаємо, 16 листопада джерело в уряді повідомило, що вже є домовленість із Росією про нову ціну на газ, і в найближчі дні очікується підписання відповідних документів.

Зайого словами, у цей час відбувається доопрацювання технічних деталей.Разом з тим джерело не змогло повідомити, про яку саме ціну домовилися країни.

17 листопада Янукович заявив журналістам в Одесі, що говорити про зміну ціни на російський газ для Україні до закінчення переговорів передчасно.

Прем'єр-міністр Микола Азаров розраховує, що у разі досягнення домовленостей з Росією щодо перегляду цін на газ економія для України становитиме 500 млн доларів на місяць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.