НОВИНИ

Оргкомітет Дня Свободи не просив президента Литви відкладати візит в Україну

Оргкомітет з відзначення Дня Свободи 22 листопада відкидає свою причетність до звернення до президента Литви Далі Грібаускайте з проханням відкласти візит в Україну, щоб не завадити святкванню річниці Помаранчевої революції.

Про це заявили організатори святкування Дня свободи, повідомляє блогер Олена Білозерська.

“Оргкомітет з відзначення дня Свободи, до якого увійшли 24 громадські організації і політичні партії, наголошує на тому, що він не звертався до президента Литви з таким проханням. А, навпаки, запрошує президента дружньої країни відзначити День Свободи разом з українцями 22 листопада на Майдані Незалежності”, - говориться у повідомленні.

За даними оркомітету, звернення до президента Литви з проханням відмінити свій візит в Україну розповсюдив в Інтернеті пан Денис Олєйніков, керівник фірми "Просто Прінт".

“Він не є членом оргкомітету по відзначенню Дня Свободи. На даний момент пан Денис знаходиться на еміграції, і його звернення - не більше ніж його приватна думка”, - говориться у повідомленні.

Нагадаємо, 20 листопада у ЗМІ з’явилась інформація про опублікування відкритого листа до президента Литви Далі Грібаускайте від громадян України з проханням відкласти візит до України. У листі, опублікованому на сторінці в Facebook директора скандальної фірми "ProstoPrint" Дениса Олейникова, йшлося, що візит Грібаускайте, зокрема, став приводом для відмови суду у провденні масових заходів, присвячених річниці Помаранчевої революції, на Майдані Незалежності у Києві.

Як відомо, Окружний адміністративний суд Києва в п'ятницю задовольнив позов КМДА про заборону проведення акцій 21 і 22 листопада на деяких центральних вулицях міста, включаючи Майдан Незалежності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.