НОВИНИ

У Табачника звинуватили Могилянку у невиконанні держзамовлення

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту заявляє про недовиконання Національним університетом «Києво-Могилянська академія» державного замовлення на підготовку магістрів на 2011/2012 навчальний рік. Про це сказано в листі міністерства №1/ 11-10562 від 11 листопада, направленому ректорові університету Сергію Квіту.

У листі Міносвіти зазначає, що було проведений аналіз стану виконання вищими навчальними закладами обсягу державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою на 2011/2012 рік.

Міністерство, зокрема, зазначає, що за звітом Києво-Могилянської академії виявлено недовиконання обсягу державного замовлення на 8 місць освітньо-кваліфікаційного рівня магістра денної форми навчання.

«Вважаємо, що причинами недовиконання доведеного обсягу державного замовлення вищим навчальним закладом стало необґрунтоване подання пропозицій і недостатній рівень проведення профорієнтаційної роботи серед випускників - бакалаврів», - сказано в листі.

Міносвіти звертає увагу Квіта на персональну відповідальність керівника вищого навчального закладу за виконання обсягу державного замовлення і попереджає про неприпустимість його невиконання надалі.

Лист підписав перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Сулима.

Як повідомлялось, у липні Києво-Могилянська академія заявила про ненадання їй місць держзамовлення на підготовку магістрів.

Міносвіти пояснило це ненадання держзамовлення на підготовку магістрів за фахом «журналістика» відсутністю навчання за освітньо-кваліфікаційним рівні бакалавра.

У липні Міносвіти як виключення, відповідно до листа міністерства, збільшило державне замовлення на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівні магістра за фахом «філософія» на 10 місць, «соціальна робота» - на 15 місць, а замовлення на підготовку бакалаврів за напрямком «програмна інженерія» - на 4 місця.

Свого часу міністр освіти Дмитро Табачник, держзамовлення на фахівців і магістрів буде залежати від кількості кращих студентів, які одержали в цьому році ступінь бакалаврів.

Наприкінці серпня Національний університет «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з приводу несправедливого розподілу місць державного замовлення на 2011-2012 навчальний рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.