НОВИНИ

Карпачова побачила, що стан Тимошенко вкрай важкий

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова заявляє, що стан здоров’я Юлії Тимошенко є вкрай важким. Напередодні увечері омбудсмен без попередження приїхала до СІЗО, відвідати екс-прем’єра, повідомляє 5 канал.

"Під час мого відвідування СІЗО без попередження, я також навідалася до Юлії Тимошенко та ще двох жінок у камері. Стан Тимошенко вкрай тяжкий, вона не могла піднятися з ліжка, коли спілкувалася зі мною. Вона потребує обстеження та лікування поза межами СІЗО. Крім того, я вважаю абсолютно неможливим проведення слідчих дій в камері СІЗО, це єдиний випадок за часів незалежності України", - заявила Карпачова.

Нагадаємо, партія «Батьківщина» просить міжнародний комітет Червоного хреста, Європейське регіональне бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я і міжнародну організацію «Лікарі без кордонів» сприяти проведенню кваліфікованої діагностики і лікування захворювання Юлії Тимошенко.

На цей крок партія змушена піти після того, як ні керівництво Лук'янівського СІЗО, ні Міністерство охорони здоров'я не реагує на прохання про проведення діагностики Тимошенко в спеціалізованій клініці, попри те, що стан здоров'я екс-прем'єра постійно погіршується і вона вже 15 днів не піднімається з ліжка.

Турчинов також заявив, що до проблем зі спиною у Тимошенко додалися симптоми, які проявлялися ще під час розгляду справи в суді, а саме великі синці.

Виступаючи у Верховній Раді на «годині запитань до Кабінету Міністрів», міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко заявив, що для проведення магнітно-резонансної томографії Юлії Тимошенко потрібний дозвілАпеляційного суду Києва.

Медична комісія МОЗ вважає необхідним додаткове обстеження Тимошенко для підтвердження діагнозу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.