НОВИНИ

У Партії регіонів вважають, що у парламенті мають бути лише дві політичні сили

Народний депутат, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що в парламенті має бути дві провідні політичні сили, адже багатопартійна система дискредитує довіру громадян до політиків. Про це він сказав в ефірі «5-го каналу».

 «Мені б дуже хотілося, щоб через якийсь проміжок часу рівень політичної культури в нас наблизився до інших цивілізованих країн, коли є кілька політичних партій, система працює «два плюс один», – зауважив Єфремов.

Він вважає, що багатопартійна система дискредитує довіру громадян до політиків.

«Потужні політичні партії борються за владу, якщо вони не враховують думки окремих кіл виборців – тоді утворюються ще невеликі партії, які теж у кінцевому підсумку проходять в парламент і вже балансують в рамках парламенту ту ситуацію політичну, яка повинна бути», – поділився своїми міркуваннями політик.

Нагадаємо, 17 листопада Рада ухвалила в цілому закон про вибори народних депутатів. За це рішення проголосувало 366 народних депутатів. Так, вибори пройдуть за змішаною системою, без участі блоків. При цьому прохідний бар’єр збільшено з 3% до 5%.

При цьому лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк вважає, що з ухваленим сьогодні законом про вибори народних депутатів опозиція виграє парламентські вибори у 2012 році.

У свою чергу голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов вважає прийнятий парламентом закон про вибори Ради вигідним у цілому всім політичним силам.

Голова фракції НУНС, член «Фронту Змін» Микола Мартиненко заявив, що депутати більшості під час обговорення проекту закону про вибори народних депутатів погодилися із більшістю вимог опозиції.

А депутат від НУНС Ірина Геращенко назвала голосування за закон про вибори народних депутатів змовою, на яку пішла призначена опозиція.

Партія "УДАР Віталія Кличка" критикує прийнятий закон про вибори і закликає громадськість вимагати перегляду його окремих положень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.