НОВИНИ

В Україні зняли фільм про життєвий шлях Кіріла

В Україні до 65-річного ювілею глави Російської православної церкви патріарха Кіріла зняли фільм. Про це повідомили в українському телевізійному агентстві «Профі ТВ» (генеральний продюсер Анна Безлюдна).

Автором фільму про життєвий шлях патріарха Кіріла став Олександр Лук’яненко.

Документальний фільм «Патріарх», знятий за підтримки Синодального інформаційного відділу РПЦ, демонструватиметься у неділю, 20 листопада, о 21.30 на Першому національному телеканалі.

«У день ювілею предстоятеля РПЦ - 20 листопада - українські телеглядачі дізнаються про те, як знайомство з пастирем змінило життя багатьох людей. Про патріарха розкажуть космонавт Андрій Борисенко, диктор центрального телебачення СРСР Ігор Кирилов та рок-музикант Олег Карамазов», - сказанов  повідомленні.

Також про свої враження від зустрічі з патріархом Московським у фільмі розповідають служителі церкви, а також  прості віряни.

Крім того, у фільмі звучать фрагменти із проповідей патріарха, в яких він розповідає про причини Чорнобильської катастрофи; про громадянське протистояння, котре призвело до мільйонів невинних жертв; про Бутовський полігон, що став братською могилою для тисяч репресованих вірян та священників.

Нагадаємо, глава РПЦ останнім часом став частіше приїжджати в Україну. Патріарх Кіріл відомий своїми виступами на захист так званого «русского міра». Як відомо, глава РПЦ вважає негативною подією розпад Радянського Союзу.

Як раніше припускалося, часті візити Патріарха московського і всієї Русі Кіріла до України викликані бажання вирішити питання, пов’язані з єдністю української та російської церков.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.