НОВИНИ

СБУ порушила справу через коментарі на інтернет-сайті

Служба безпеки України 16 листопада порушила кримінальну справу за фактом загрози вчинення терористичного акту в Донецьку. Про це повідомила прес-секретар прокуратури Донецької області Яна Соболевська.

У повідомленні прес-служби уточнюється, що справа порушена за ознаками складу злочину, передбаченого ч.1 ст.258 Кримінального кодексу (терористичний акт).

Для здійснення оперативно-розшукових операцій створена слідчо-оперативна група, до складу якої ввійшли співробітники підрозділів управлінь СБУ й МВС у Донецькій області.

Нагляд за розслідуванням кримінальної справи здійснює прокуратура Донецької області.

Інших подробиць прес-служба не повідомляє.

У той же час, заступник прокурора Донецької області Євген Максаков на брифінгу заявив, що у зв'язку із загрозою вибухів у Донецькій області посилено заходи безпеки.

Зі слів прокурора, оперативні підрозділи СБУ й МВС працюють у посиленому режимі.

Він також додав, що в місцях масового скупчення людей буде перевірена технічна справність засобів відеоспостереження.

Також Максаков підкреслив, що загроза вибухів у Донецькій області була залишена невідомим на сайті «Коментарі».

«Подія супроводжувалася анонімною запискою, де відкрито висловлювалися погрози про серію вибухів. 16 листопада на одному із сайтів невідомий опублікував повідомлення, де йшлося про те, що найближчим часом готуються вибухи на території Донецького регіону», - додав він.

Заступник прокурора підкреслив, що зараз з'ясовується, звідки невідомими були залишені погрози на сайті.

Прокуратура розглядає максимальну кількість версій.

Нагадаємо, прокуратура Дніпропетровської області 16 листопада порушила кримінальну справу за фактом загибелі людини через вибух урни в Дніпропетровську за ч. 3 ст. 258 Карного кодексу України (терористичний акт).

Пізніше прокуратура повідомила, що не має інформації про будь-які вимоги з боку зловмисників, які влаштували цей вибух.

Як повідомляв Тиждень, цього року СБУ порушила дві кримінальні справи за статтею 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт). Крім того, СБУ розслідує ще одну справу за цією ж статтею, порушену прокуратурою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.