НОВИНИ

Суд заборонив одеситам зустрічати Януковича пікетами

Одеський окружний адміністративний суд заборонив пікет біля аеропорту у день візиту президента Віктора Януковича в Одесу. Про це повідомив координатор організації "Оновлення країни" у Одесі, отаман Чорноморського Гайдамацького з’єднання Сергій Гуцалюк.

За словами Гуцалюка, суд розпочав своє засідання о 17 годині.

Однак він, як і представники інших громадських організацій, які подавали заявку на проведення мирної акції, не змогли в ньому взяти участь через терміновість процедури розгляду справи.

"Про те, що я маю брати участь у засіданні суду мене повідомили за півгодини до його початку. Про рішення суду я дізнався по телефону від помічника судді", - розповів Гуцалюк.

"Я не дивуюся такому розвитку подій, адже міськрада Одеси смертельно боїться громадського невдоволення", - додав він.

Він повідомив, що 15 листопада три громадські організації, в тому числі Чорноморське Гайдамацьке з’єднання, подали заявку на проведення пікету аеропорту у день візиту президента Віктора Януковича в Одесу.

Гуцалюк наголосив, що пікетувальники хотіли вимагати від Януковича дати оцінку незаконним діям Одеського міського голови.

Янукович здійснить робочий візит до Одеси і Одеської області 17 листопада.

Нагадаємо, нещодавно президент відвідав Чернівці, де він висловив невдоволення тим, що місцеві керівники організовували людей для зустрічей глави держави. "Я проти того, щоб прапорцями махали", - заявив Янукович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.