НОВИНИ

Платіні назвав основну проблему України у підготовці до Євро-2012

Президент УЄФА Мішель Платіні вказав на проблему розміщення вболівальників та гостей чемпіонату Європи з футболу у 2012 році. Про це він заявив під час прес-конференції, яка відбулася у Мілані.

"Багато проектів ще в процесі реалізації і я сподіваюсь, вони будуть завершені. Треба враховувати, що на дві країни сильно вплинула економічна криза. Єдиною проблемою поки є розміщення, тому що важко побудувати готель всього за 10 місяців", – зазначив Платіні.

За його словами, загалом Україна і Польща "демонструють чудові темпи у приготуваннях до Євро-2012". "Все йде добре. Стадіони в Україні і Польщі просто чудові", - заявив президент УЄФА.

Нагадаємо, ціни на готелі в Києві для вболівальників Євро-2012 перевищують європейські в 4-6 разів. На період проведення в Києві Євро-2012 в даний час досить проблематично забронювати готельний номер, схожа ситуація і в Польщі.

У жовтні заступник голови Державної служби туризму і курортів Дмитро Заруба визнав, що з розміщенням уболівальників під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року можуть виникнути проблеми.

Він тоді додав, що "вже зараз зрозуміло, що дефіциту місць не уникнути, але його реальні масштаби залежатимуть від того, скільки гостей приїде до нашої країни. За нашими оцінками, їх очікується від 500 тис. до 1 млн осіб".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.