НОВИНИ

Янукович привітав Аббаса з Днем незалежності Палестини

Президент Віктор Янукович привітав голову лідера Палестини Махмуда Аббаса з Днем незалежності. Текст привітання оприлюднений на сайті глави держави.

«Від імені народу України та від себе особисто щиро вітаю Вас із національним святом палестинського народу – Днем незалежності», - йдеться у привітанні.

«Переконаний, що дружні відносини та взаємовигідне співробітництво між Україною та Палестиною успішно розвиватимуться і зміцнюватимуться в інтересах процвітання наших народів та сприятимуть досягненню миру на Близькому Сході», - зазначено у листі.

«Користуючись нагодою, бажаю Вам міцного здоров'я та успіхів у Вашій відповідальній державній діяльності, а палестинському народові –миру і злагоди», - побажав Янукович.

Як зазначає Радіо Свобода, нині незалежність Палестини визнають близько 125 країн, не визнають - США, Ізраїль та низка європейських країн.

Цієї осені Палестина подала заявку на членство в ООН. Одна з організацій цього міжнародного об’єднання - ЮНЕСКО - вже прийняла Палестину як повноправного члена.

У відповідь на цей крок США відмовила ЮНЕСКО у здійсненні запланованого внеску в обсязі 60 мільйонів доларів. Незабаром після цього в організації заявили про зупинення до кінця року реалізації нових програм через нестачу фінансування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.