НОВИНИ

У Пенсійному фонді Донецька голодують чорнобильці

З вечора понеділка у Донецьку 41 чорнобилець розпочав голодування. Про це повідомив голова Донецької обласної організації ВГО інвалідів Чорнобильської катастрофи "Чорнобиль-Єдність" Микола Гончаров.

«Вчора ми почали голодування - 41 чоловік, вони всю ніч залишалися в актовому залі облуправління Пенсійного фонду», - сказав він.

«Взагалі, про готовність приєднатися до голодовки заявили 218 осіб. Але у зв`язку з тим, що при них не було медичних препаратів, тому люди змушені були їхати додому за медикаментами - комусь потрібен інсулін тощо», - уточнив лідер акції протесту.

Він додав, що зараз всі протестуючі знову збиратимуться біля  Пенсійного фонду.

«За наявною у мене інформацією, губернатор Андрій Шишацький веде переговори з прем’єр-міністром щодо наших вимог. А далі будемо дивитися по ситуації», - розповів Гончаров.

Нагадаємо, у понеділок, 14 листопада, у Донецьку близько тисячі чорнобильців, афганців і дітей війни, перебуваючи в актовому залі будівлі регіонального управління Пенсійного фонду України, вимагали негайного прибуття до них прем`єр-міністра Миколи Азарова. Інакше учасники акції погрожували оголосити голодування.

Як відомо, на початку листопада у Києві та інших містах України пройшли масові акції протесту, у тому числі за участю представників чорнобильців та афганців, які протестують проти урізання їхніх пільг.

Біля Верховної ради ці акції переростали у сутички та повалення паркану.