НОВИНИ

«Регіонал» вважає селян, що вимагають повернути захоплене ним майно, рейдерами

Сьогодні під стінами офісу Партії регіонів та Адміністрації Президента активісти Демократичного Альянсу спільно з жителями села Соколова Балка (Полтьавська область) прийшли, як і було домовлено два тижні, на зустріч. Але ні з офісу регіоналів, ні з Адміністрації Президента до активістів ніхто так і не вийшов. Про це повідомляє прес служба Демальянсу.

Під офісом Партії регіонів активістів не підпускали до входу в будівлю, оточивши колом беркутівців.

Демократичний Альянс та постраждалі від дій депутата Новосанжарської райради від Партії регіонів Володимира Замули селяни вимагають: звільнити губернатора Полтавської області Олександра Удовиченка, його заступника Пархоменка та голову Новосанжарської райдержадміністрації Шовкопляса. Причиною цьому є потурання зазначених представників влади злочинним діям полтавського депутата Замули, який привласнив майно громади і не хоче його повертати всупереч: Постанови «Про передачу об’єктів соціальної сфери та житлового фонду сільській громаді» (видану у 2003 році Урядом В.Ф. Януковича), приписів прокуратури, рішення сільської ради, а також рішень судів.

Сам «Замулане лише централізовано привіз людей у Київ на протест проти акції Демократичного Альянсу та постраждалих селян, а і найняв піар-агенцію «Новый взгляд». Таким чином Замула намагається прикрити свої злочинні дії, а зусилля односельчан відстояти свої законні права називає «рейдерською атакою на успішне аграрне підприємство».

З цією метою він провів прес-конференцію, на якій попросив захисту від «рейдерських атак» у Президента, Верховної Ради та представників ЗМІ. На питання, чому ще досі не повернені на сільський баланс незаконно привласнені соціальні об’єкти, Замула повідомив, що у минулу п’ятницю сільський голова не захотів приймати об’єкти на баланс. Насправді ж, за словами сільського голови та селян, цих документів ніхто не бачив.

Демократичний Альянс Замула звинуватив у «фінансовій підтримці зацікавлених кіл» та називав «проплаченою молоддю». На питання «Які можете навести докази таких гучних заяв щодо проплаченості акцій?» відповів: «Це видно нєваоружонним глазом».

Товариш Замули, Іван Куян, стверджував, що Демократичний Альянс працює на замовлення «рейдерів» - сільського голови Кравця та бізнесмена Лебедина. Ніяких доказів цьому він надати не зміг.

Сама ж піар-агенція вже зняла перший ролик про Демократичний Альянс, у якому  говорить про причетність організації до земельних питань Соколової Балки, що є абсолютною провокацією та не правдою.

Як повідомлялось, 21 жовтня жителі села Соколова Балка розбили перед Полтавською обласною державною адміністрацією наметове містечко з вимогою повернути в комунальну власність низку соціальних об`єктів, переданих приватному підприємствуЗамули.

Зокрема, приміщення сільради, водонапірні башти, дитсадок, сільський клуб, пам’ятник Шевченку, 6 одноповерхових будинків та один 16-квартирний будинок.

Селяни стверджують, що приписи прокуратури Замула ігнорує, а влада закриває на це очі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.