НОВИНИ

Тюремники повідомляють, що Тимошенко відмовилась здати кров

Державна пенітенціарна служба заявляє про відмову Юлії Тимошенко від медичного обстеження. Про це Тижню повідомили у прес-службі відомства.

«Державна пенітенціарна служба інформує, що сьогодні, 14 листопада, в рамках контролю за станом здоров’я Ю.Тимошенко медичними працівниками відомства запропоновано провести лабораторне дослідження її крові в умовах медичних закладів пенітенціарної служби із збереженням конфіденційності медичної інформації. Від запропонованого обстеження Ю.Тимошенко відмовилась», - йдеться у повідомленні.

У відомстві відзначають, що наразі стан її здоров’я продовжує контролюватись медперсоналом Київського слідчого ізолятора. 

Як повідомлялось, захист Тимошенко має намір просити Апеляційний суд Києва дозволити провести її обстеження в одній із цивільних медичних установ.

Раніше її захисник Сергій Власенко після візиту до Тимошенко в СІЗО заявив про те, що вона не може пересуватися без сторонньої допомоги.

Перед цим пенітенціарна служба заявилапро порушення функції ходіння в Тимошенко, однак згодом повідомила, що медичних протипоказань для проведення слідчих дій відносно Тимошенко немає.

10 листопада Тимошенко пред’явили обвинувачення у кримінальних справах, які розслідуються Податковою службою, які вона вислухала лежачи, у своїй камері.

Дочка Тимошенко Євгенія повідомила, що медична комісія не може визначити, чи пов'язані проблеми зі здоров’ям її матері через міжхребетну грижу, чи через невралгію. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.