НОВИНИ

Янукович створив спецпрокуратуру, «щоб Дніпро був таким, як співають у піснях»

Президент Віктор Янукович наказав створити прокуратуру, яка займатиметься питаннями наведення ладу на берегах Дніпра. Про це він сказав на засіданні Громадської гуманітарної ради.

Янукович сказав, що був дуже вражений тим, що сьогодні відбувається на берегах Дніпра. За його словами, «безконтрольно вибирається пісок, руйнуються береги, йде незаконна забудова».

«Там повний безлад, і його треба припинити і по-господарському підійти, щоб Дніпро був таким, як про це співають в піснях», - сказав Янукович.

За його словами, він скликав нараду за участю екологів, правоохоронних органів, і на цій нараді були прийняті цілий ряд рішень, у тому числі «створення прокуратури окремої, яка стежитиме за порядком на Дніпрі».

Нагадаємо, відшвартування дебаркадерів з набережної Дніпра у Києві розпочалося у липні 2010 року на вимогу прокуратури Києва.  

21 липня державне підприємство "Адміністрація річкових портів" повідомило власників плавзасобів, пришвартованих уздовж вулиці Набережно-Хрещатицької і Набережного шосе, про необхідність їх відведення для огляду гідротехнічних споруд.

 17 грудня останній дебаркадер покинув місце швартування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.