НОВИНИ

У Раді створюють групу на підтримку Євразійського союзу Путіна

Найближчим часом у Верховній Раді планується створити міжфракційну депутатську групу на підтримку участі України в Євразійському економічному союзі. Про це сьогодні повідомив народний депутат від Партії регіонів Валерій Коновалюк під час круглого столу в Києві.

Він повідомив, що створення групи ініційоване групою депутатів. “Буде створена міжфракційна група – за Євразійський економічний союз. Ряд депутатів, зокрема і я, її ініціювали. До кінця наступного тижня вона буде зареєстрована у Верховній Раді”, - сказав Коновалюк.

Він також зазначив, що метою роботи депутатської групи буде наближення України до вступу в Євразійський союз. “Безперечно, це перспектива Євразійського союзу», - сказав Коновалюк.

Він уточнив, що група складатиметься приблизно з 15 депутатів, які займатимуться комплексом питань з розвитку торгових відносин з країнами СНД в рамках договору про зону вільної торгівлі. Назва групи ще не визначена.

Нагадаємо, на початку жовтня 2011 року Владімір Путін написав статтю, в якій виклав свою ідею Євразійського союзу - міждержавного утворення, в яку повинен перерости Митний союз РФ, Білорусі і Казахстану. За задумом прем'єра, новий союз стане "зв'язкою" між Європою і динамічним Азіатсько-Тихоокеанським регіоном (АТР).

Проте спостерігачі розцінили концепцію Путіна як спробу відродити СРСР. Сам російський прем'єр відкидає такі припущення.

Читайте також: Путін зробив ставку на реанімацію СРСР

Згодом Путін заявив, що Євразійський економічний союз з'явиться не раніше 2015 року. При цьому декларацію про створення Євразійського союзу передбачається підписати вже у грудні 2011 року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.