НОВИНИ

Литвин у Росії розповів про стереотипи українських політиків

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин прогнозує, що під час ратифікації угоди про зону вільної торгівлі у рамках СНД у парламенті розгорнеться гучна дискусія. Про це він заявив сьогодні у коментарі журналістам у Санкт-Петербурзі.

Литвин нагадав, що передав до уряду офіційне звернення щодо надання офіційного документа з цього питання.

«Я так розумію, що у парламенті довкола нього будуть розгортатися гострі дискусії, при цьому у текст і зміст мало будуть вникати», - сказав Литвин.

Він наголосив, що, за усталеною практикою, права частина сесійної зали ВР виступає за ухвалення будь-якого документа, в якому фігурують слова «НАТО» і «Європейський Союз», а частина лівої сторони зали висловлює застереження.

«Якщо у документі є слово «СНД» або «Росія», то торжествує ліва частина зали, а з правої частини підіймається хвиля спротиву, а сама суть значення немає», - сказав він.

Литвин наголосив, що українські політики живуть за заздалегідь сформованими для себе стереотипами.

Як повідомлялось, 9 листопада Кабінет Міністрів ухвалив законопроект про ратифікацію угоди про зону вільної торгівлі держав-учасників СНД..

Нагадаємо, 18 жовтня 8 країн СНД, у тому числі й Україна, домовилися про створення зони вільної торгівлі, однак з низкою вилучень в окремих групах товарів (на які мито все-таки передбачене).

19 жовтня прем'єр-міністр Росії Володимир Путін підкреслив відсутність конкретно застережених термінів скасування вилучень в угоді про зону вільної торгівлі СНД.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.