НОВИНИ

Порошенко пояснив, що працювати в уряді Азарова нині ризиковано

Глава Ради Нацбанку України Петро Порошенко запевняє, що не веде переговори про посаду в діючому уряді. Про це він заявив в ефірі телеканалу ТВі.

«Я отримував подібні пропозиції. І очолити МЗС в тому числі. Це було на етапі обговорення не конкретної пропозиції, і я знову-таки можу вас запевнити, що мова абсолютно не йдеться, й моя відповідь була негативною, про працевлаштування Порошенка», - уточнив Порошенко.

«Мені не потрібно жодної посади. Я зорієнтований виключно на результат», - додав він.

Політик заявив, що для його роботи в уряді повинна бути «позиція формування нової коаліції, нового уряду, з чітко задекларованими цілями, які би співпадали з моїми, з чітко задекларованим шляхом до досягнення цих цілей».

«Ці пропозиції надходять. Я нікуди не рвусь, і підстав поки що говорити про те, що мої дії умотивовані бажанням чи небажанням увійти, в тій чи іншій формі, у владу, це не відповідає дійсності», - підкреслив Порошенко.

«Більше того, я відповідально вам стверджую, що на сьогоднішній день перебування в уряді є надзвичайно ризикованим, вимагає надзвичайно жорстких швидких і професійних кроків, які діючий уряд не демонструє», - заявив він.

При цьому Порошенко зазначив, що він «і не опозиція».

«80% українського суспільства точно не знаходяться при владі і не впливають на владу, і точно не знаходяться в опозиції», - уточнив політик.

Як повідомлялось, нещодавно Порошенко заявив, що нині корупція перетворилася на «ракову пухлину», що «догризає» бізнес і суспільство.

«У нас сьогодні є величезна армія освічених, талановитих і розумних чиновників. Але більшість керуючого апарату займається тільки одним - вони крадуть. У них більше ні на що немає часу », - сказав він.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович вважає, що корупція знищує будь-які реформи, які проводяться в Україні. За словами Януковича, він «оголосив війну корупції, і у цій війні не буде своїх і чужих, і хто ще не зрозумів, відчує, як-то кажуть, на власній шкурі».

Раніше Янукович заявляв, що у кишенях чиновників осідають 10–15% коштів державного бюджету, які витрачаються у сфері держзакупівель. 

Згідно з результатами соціологічних опитувань, зменшення рівня корупції за часів президентства Віктора Януковича відчули лише 2% українців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.