НОВИНИ

У Запоріжжі розпочався збір підписів проти пам’ятника Сталіну

Громадська ініціатива «Оновлення країни» (ОК) та Всеукраїнська Організація «Тризуб» імені Степана Бандери ініціювали збір підписів під зверненням до міського голови міста Запоріжжя з вимогою демонтувати пам’ятник Сталіну. Про це повідомляє прес-служба ОК.

«Ми вважаємо, що міський голова має відреагувати на провокацію комуністів, адже пам’ятник людині, на руках якої кров мільйонів, негативно впливатиме не тільки на імідж Запоріжжя але й України в цілому» - заявив координатор Громадської ініціативи «Оновлення країни» у Запоріжжі Дмитро Харьков.

За словами Харькова, петиція покаже, як ставляться українці до факту встановлення нового пам’ятника Сталіну, чи хочуть вони, щоб запорізьку землю асоціювали із відродженням неосталінізму.

«Дев’ятеро молодих людей катували через те, що вони не захотіли, щоб на їхній землі стояв пам’ятник вбивці. Це сталося через бездіяльність місцевої влади, яка мала б сама прибрати незаконний об’єкт. Сподіваємось, що цього разу міський голова підтримає ініціативу громадськості», - зауважив запорізький студент Едуард Андрющенко.

Як повідомлялось, 7 листопада 2011 року Запорізький обласний комітет Комуністичної партії України відновив пам’ятник колишньому керівникові СРСР.

8 листопада координатор ГІ «Оновлення країни» у Запоріжжі Дмитро Харьков оскаржив встановлення пам’ятника Сталіну у Орджонікідзевському районному суді м. Запоріжжя.

Нагадаємо, пам’ятник Сталіну встановили у травні минулого року у Запоріжжі.

28 грудня 2010 року погруддю Сталіна в Запоріжжі відрізали голову. А в новорічну ніч стався вибух на території Запорізького обкому КПУ, в результаті якого було повністю зруйновано пам’ятник Сталіну. Міліція порушила кримінальну справу.

10 січня всеукраїнська організація «Тризуб» заявила про масові арешти своїх членів за підозрою в руйнуванні пам'ятника Сталіну в Запоріжжі.

Тризубівці звинувачують у підриві пам'ятника Сталіну російські спецслужби.

31 березня 22-річного студента, затриманого через підозру у відпилюванні голови погруддю Сталіна, випустили з Запорізького СІЗО. Жовтневий районний суд Запоріжжя випустив з-під арешту членів ВО «Тризуб» на поруки народних депутатів від «Нашої України».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.