НОВИНИ

У Москві обшукують офіси компаній сина президента Придністров’я

У Москві в приміщеннях компаній, які належать синові глави невизнаної Придністровської республіки, правоохоронці провели обшуки.

Як повідомив офіційний представник Слідчого комітету Володимир Маркін, обшуки проводилися у зв'язку з розслідуванням кримінальної справи про розкрадання 160 млн рублів, виділених Росією придністровській владі для виплат пенсій та підтримки сільського господарства.

За даними слідства, група банкірів, включаючи сина глави Придністров'я Олега Смирнова, викрала і розтратила ці гроші.

На допит підозрювані не з'явилися. За словами Маркіна, вони будуть доставлені в Слідчий комітет Росії примусово.

Нагадаємо, нещодавно президент невизнаної Придністровської Молдавської Республіки Ігор Смирнов заявив, що не виключає проведення референдуму про приєднання Придністров'я до України.

«Бажання бути з Україною, вважаю, нікуди не ділося. Звичайно, із самого початку це була ідея українства... Нехай українська громада створить порядок, проведе референдум, і все. І якщо вирішить народ бути з Україною, значить так тому й бути», - сказав Смирнов, відповідаючи на запитання чи можливо, що народ Придністров'я вирішить, щоб регіон став автономією в складі України.

Смирнов нагадав, що в 1924-1940 роках регіон уже входив до складу України як основна частина Молдавської АРСР.

У липні в ЗМІ з’явилася інформація, що нинішній керівник Придністров’я останнім часом викликає роздратування Кремля. Тому на майбутніх президентських виборах, Москва планує зробити ставку на нинішнього голову Верховної ради ПМР Анатолія Камінського.  

Читайте також: Український інтерес в Придністров’ї

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.