НОВИНИ

Могильов повертається у Партію регіонів

Кримський прем'єр Анатолій Могильов заявляє, що має намір відновити своє членство в Партії регіонів.

На своїй першій конференції як керівник кримського уряду в середу в Сімферополі, відповідаючи на питання журналістів, чи має намір він відновити своє членство в партії,  Могильов відмітив: «Без сумніву, звичайно. Моя нинішня посада дозволяє мені бути членом партії. Враховуючи, що я звільнений з органів внутрішніх справ, то, природно я можу бути членом партії».

В той же час, відповідаючи на питання журналістів, чи має намір він очолити кримську організацію Партії регіонів, Могильов відмітив, що це питання знаходиться в компетенції кримської партійної організації Партії регіонів.

«Питання про згоду висуватися на роль керівника кримської партійної організації - це більшою мірою питання до конференції кримської партійної організації, тому, що саме вона приймає рішення про те, хто буде керівником. Яке рішення делегати конференції приймуть, таке рішення я і виконуватиму», - сказав він.

Як відомо, попередній керівник кримського уряду Василь Джарти одночасно був головою кримської організації Партії регіонів.

Як повідомлялось, 7 листопада президент Віктор Янукович звільнив звільнив з посади міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова, давши згоду на його призначення головою Ради Міністрів Криму.

8 листопада парламент Кримської автономної республіки призначив Анатолія Могильова головою Радміну Автономії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.