НОВИНИ

S&P покращило оцінку ризиків банківського сектору України до рівня Парагваю і Камбоджі

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor's поліпшило оцінку ризиків українського банківського сектору й перевело Україну з 10 групи в 9. Про це йдеться в повідомленні S&P.

"Служба кредитних рейтингів Standard&Poor's підвищила оцінку країнових і галузевих ризиків банківського сектору (BICRA) України, перевівши країну із групи 10 у групу 9", - сказано в повідомленні.

Крім того, агентство підтвердило оцінку економічного ризику - "10" і надало Україні оцінку галузевого ризику - "7".

Відповідно до повідомлення, оцінка економічного ризику "10" відображає думку S&P про те, що Україна піддається дуже високому ризику порушення економічної стабільності, дуже високому ризику виникнення економічних дисбалансів і винятково високому кредитному ризику в економіці (відповідно до визначень, наведених у критеріях).

"Оцінка галузевого ризику "7" обумовлена дуже високими ризиками, пов'язаними з інституціональною структурою України, і високими ризиками, пов'язаними з якістю конкурентного середовища й ресурсною базою банків (відповідно до визначень, наведеними в критеріях)", - підкреслює агентство.

Відповідно до градації BICRA країни підрозділяються на групи залежно від рівня ризиків у їхніх банківських системах - від групи 1 (країни з найменшими ризиками) до групи 10 (країни з найбільшими ризиками).

Крім України, до групи 9 відносяться Азербайджан, Венесуела, Ямайка, Парагвай і Камбоджа.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.