НОВИНИ

Джемілєв вважає призначення Могильова безглуздим

Глава Меджлісу кримскотарарского народу Мустафа Джемілєв украй негативно поставився до призначення Анатолія Могильова прем'єр-міністром АРК Крим.

«Я свого часу, коли тільки помер Джарти, оцінював можливу кандидатуру Анатолія Могильова на посаду кримського прем'єра. Я тоді так говорив, і зараз наполягаю: з усіх можливих кандидатів найбезглуздіше - призначити прем'єром Криму Могильова. Мабуть, до моїх слів «прислухались» в Києві ... Очевидно, президент вирішив зробити найбезглуздіше призначення», - сказав Джемілєв.

На питання про те, чи можливо, що Могильов буде більш стриманий щодо до кримських татар, і більше не буде робити расистські заяви, глава Меджлісу відповів: «Не знаю, Анатолій Могильов вже в такому віці, що говорити про зміну характеру не доводиться. Хоча, можливо, він врахував зауваження».

Нагадаємо, невдоволення Меджлісу викликала низка публікацій Могильова у газеті «Кримська правда» у 2008 році, зокрема стаття «У Криму назріває конфлікт за косовським сценарієм», де кримські татари називалися «поплічниками Адольфа Гітлера».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.