НОВИНИ

Націоналісти «поставили» Леніна на коліна перед пам’ятником Жертвам Голодомору

Пам’ятник Володимиру Леніну, який стоїть на колінах перед пам’ятником Жертвам Голодомору 1932-33 років, відкрили сьогодні, 7 листопада на Михайлівській площі у Києві.

Як повідомляє кореспондент Тижня, так розпочався Публічний суд над більшовизмом за злочини, скоєні його адептами проти українського народу за час окупації 1917-1991 років.

Нині близько 100 представників організаторів акції, зокрема, Конгресу українських націоналістів, Київської міськорганізації Української народної партії та низки інших партій й громадських організацій демократичного спрямування заслуховуються свідчення про злочини комуністичного режиму.

Громадський порядок під час акції охороняє невелика кількість правоохоронців. 

Нагадаємо, близько 3 тисяч прихильників Комуністичної партії провели  ходу Хрещатиком від Бессарабської площі у Києві до Майдану Незалежності, незважаючи на заборону суду.

В результаті бійки, яка сталася між комуністами та націоналістами на Майдані Незалежності, було затримано трьох осіб. Крім цього, близько 10 прихильників "Свободи" спалили червоний прапор із символікою Комуністичної партії.

Перед цим виникла невелика штовханина, коли  активісти  ВО «Свобода» спробували перешкодити ході комуністів. Однак міліція відтіснила «свободівців», і комуністи продовжили рух Хрещатиком. "Свободівці" скандували "Комуняку - на гілляку!".

Як відомо, Окружний адміністративний суд Києва заборонив проводити масові акції  на Хрещатику і Майдані Незалежності 7 листопада. І всі, хто не послухається цього рішення, будуть оштрафовані, попередив начальник прес-служби київської міліції Володимир Поліщук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.