НОВИНИ

Податкова відновила ще чотири справи проти Тимошенко

Слідчі податкової міліції вручили екс-прем'єрові Юлії Тимошенко копії постанови про порушення чотирьох кримінальних справ, що стосуються діяльності компанії «Єдині енергетичні системи України», повідомив керівник групи захисту екс-прем'єра Сергій Власенко.

«В п'ятницю Юлію Володимирівну співробітники податкової міліції проінформували про те, що вони відновили розслідування чотирьох кримінальних справ, за якими фігурує Юлія Володимирівна. Співробітники слідчого управління вручили їй копії чотирьох постанов про порушення кримінальних справ», - сказав Власенко на прес-конференції в понеділок.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура 20 жовтня скасувала постанову про закриття кримінальної справи відносно Тимошенко за фактами розкрадання понад 25 млн грн бюджетних коштів та ухилення від сплати понад 20 млн грн податків шляхом запровадження злочинної фінансової схеми щодо розрахунків за природний газ корпорацією «Єдині Енергетичні системи України» та приховування доходів від діяльності її офшорної компанії.

13 жовтня СБУ порушила кримінальну справу проти Тимошенко за борги корпорації ЄЕСУ перед Росією.

11 жовтня Печерський районний суд Києва засудив Тимошенко до 7 років в'язниці за перевищення повноважень при укладанні газових контрактів з Росією в 2009 році й зобов'язав відшкодувати Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" 1,5 млрд гривень збитків, завданих у результаті їх укладання.

27 січня була порушено ще одну справу проти Тимошенко - за підозрою в нецільовому використанні 67 млн гривень із державного бюджету, виділених під гарантію уряду на закупівлю 1 тис. автомобілів Opel Combo нібито для медичних цілей.

30 грудня 2010 року було завершено досудове слідство в справі проти Тимошенко щодо коштів від квот на викиди парникових газів. Однак після цього Генпрокуратура відновила досудове слідство у цій справі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.