НОВИНИ

У Москві мусульманам заборонили публічно різати барана на Курбан-байрам

У Москві поліцією присічена спроба публічного жертвопринесення тварин, пов'язаного зі святом Курбан-байрам. Це доки єдиний інцидент, пов'язаний з головним мусульманським святом, відмічають у правоохоронних органах.

В поліцію надійшов сигнал від громадян про те, що група віруючих мусульман під естакадою в районі перетину вулиці Кубинка і маршала Нєдєліна збирається зарізати декілька баранів.

Прибулий на місце наряд поліції не дозволив провести жертвопринесення у зв'язку з тим, що публічне умертвіння тварин на території Москви заборонене, а жертвопринесення повинні робитися в суворо відведених для цього місцях.

На сьогодні це єдина спроба публічного вбивства тварини. Поступали ще два сигнали про жертвопринесення в публічних місцях, проте вони не підтвердилися.

Більше інцидентів, пов'язаних з головним мусульманським святом, не було. За даними МВС, усього в Москві на честь найважливішого для мусульман свята жертвопринесення вишли близько 170 тисяч вірян.

Як відомо, мусульмани всього світу в неділю відмічають головне ісламське свято - Курбан-байрам, або День жертвопринесення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.