НОВИНИ

Кожем'якін назвав заяву про підготовку нападу на органи влади небезпечною

Заступник голови фракції "БЮТ-Батьківщина", народний депутат Андрій Кожем'якін вважає, що заява про напад на органи державної влади, який нібито організовується, не додає честі правоохоронцям і є небезпечною.

"Це небезпечно в країні, де готуються до проведення Євро-2012, міжнародних заходів (саміт Україна-ЄС – Ред.), вони не прикрашають правоохоронні органи, тим більше спецслужби", - заявив Кожем’якін в ефірі "5 каналу" у п'ятницю ввечері.

За словами Кожем’якіна, який багато років пропрацював у правоохоронних органах, "колись професійним вважалося, коли все робиться правоохоронцями швидко, на випередження і на знищення, а висока особа інформується тільки тоді, коли вже все завершено. Вони попереджають на всю країну тих людей, які можуть це зробити".

Нагадаємо, на розширеному засіданні уряду 2 листопада президент Віктор Янукович повідомив, що правоохоронні органи надають інформацію про те, що "зараз йде скупка зброї та підготовка до збройних нападів на органи державної влади".

У свою чергу в МВС і СБУ офіційно не підвердили озвучену президентом інформацію.

Однак 3 листопада МВС заявило, що окремі особи, у яких з початку 2011 року було вилучено нелегальну зброю, серед мотивів його зберігання вказували намір використати її для нападу на державні установи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.