НОВИНИ

Посол Франції допускає введення санкцій ЄС щодо України

Посол Франції в Україні Жак Фор допускає санкції Європейського Союзу проти України у зв'язку з політичною ситуацією в країні. Про це він сказав в інтерв'ю інтернет-виданню "Українська правда".

"Теоретично це може бути... Я хочу уточнити, що санкції можуть бути не тільки проти країни, але і проти конкретних осіб, причетних до якихось процесів. Це питання легше. І такі санкції можуть бути як з боку ЄС, так і в рамках двосторонніх відносин, наприклад Франції та України", - зазначив він.

Фор повідомив, що рішення про введення санкцій може виникнути під час дискусії між Європейською комісією та окремими країнами-членами ЄС.

За його словами, таке рішення може бути прийнято на політичному рівні, наприклад, під час зустрічі міністрів закордонних справ ЄС.

Разом з цим Фор зазначив, що введення санкцій так само, як і процес відмови від них, є дуже складним.

Нагадаємо, у вересні Фор заявив, що вважає недоцільним введення санкцій ЄС відносно українських чиновників через порушення в сфері демократії.

11 жовтня Печерський районний суд Києва засудив колишнього прем'єр-міністра, лідера партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлію Тимошенко 7 рокам в'язниці за перевищення повноважень під час укладання газових контрактів з Росією в 2009 році.

30 жовтня ЄС виключив, що у відношенні України можуть бути застосовані які-небудь санкції через вирок Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.