НОВИНИ

Герман: ми не вкладаємо в уста Януковича інформацію

Президент Віктор Янукович є поінформованою людиною, яка самостійно відповідає за свої слова. Про це в ефірі "5 каналу" заявила радник президента - керівник Головного управління з гуманітарних та суспільно-політичних питань Адміністрації Президента Ганна Герман.

"Ми не вкладаємо в уста президента інформацію. Глава держави - ​​добре поінформована людина, і він завжди відповідає за свої слова сам", - зазначила Герман.

Нагадаємо, сьогодні Янукович заявив про скупку зброї та підготовку до збройних нападів на органи влади, однак ні в МВС, ні в СБУ це не підтвердили.

Крім того, вона прокоментувала, що мав на увазі Януковича, коли заявив про те, що мітингують люди з 30 тисячами гривень пенсій. Герман переконує, що президент говорив про осіб, які не є "чорнобильцями".

"Я сьогодні дивилася на протести, і коли я бачила великого "чорнобильця" Ляшка (депутата Олега Ляшка) на кузові чи на капоті якогось автомобіля, я ставила собі питання, що ці люди взагалі мають і до "чорнобильців", і до справедливих протестів людей", - сказала вона.

Як відомо, президент Віктор Янукович під час розширеного засідання уряду заявив, що "під парламент прийшли ламати паркан ті, хто отримує пенсії в 30 тисяч гривень і одноразову допомогу 600-700 тисяч гривень".

"Можливо, президент мав на увазі Ляшка. Треба запитати, що мав президент на увазі. Я думаю, що він побачив Ляшка на капоті автомобіля і подумав: "Що там робить серед "чорнобильців" цей чоловік", - заявила радник президента.

Коментуючи незначні перестановки в уряді, які здійснив президент у середу, хоча анонсувалися більш суттєві, Герман зазначила: "Часом переляканий відставкою міністр - це навіть краще, ніж звільнений міністр".

"По-перше, ще не вечір. По-друге, карати завжди легше, ніж виправляти ситуацію", - додала вона.

У середу Янукович змінив губернаторів Львівської і Запорізької областей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.