НОВИНИ

У Януковича запевняють, що на ікру і алкоголь не витратять жодної копійки з держбюджету

Державне підприємство "Гарант-сервіс" Державного управління справами закупить продукти харчування на суму 4,69 мільйонів гривень з власного бюджету.

Про це повідомив керівник Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента Денис Іванеско.

"ДП "Гарант-сервіс" 21 жовтня уклав ряд угод за результатами тендеру на поставку продуктів харчування на суму 4,69 мільйонів гривень. Мова йде про закупівлю продуктів і напоїв вітчизняного виробництва. Закупівля проходить за власні кошти підприємства і не передбачає спрямування на ці цілі бюджетних коштів", - розповів він.

Чиновник зазначив, що "Гарант-сервіс" є самостійним підприємством, що здійснює комерційну діяльність на основі фінансової самоокупності.

За словами Іванеско, фахівці підприємства щомісяця обслуговують до 100 заходів як в державних резиденціях, "Українському Домі", палаці "Україна", так і на території інших юридичних осіб.

"При цьому, обслуговування офіційних протокольних заходів за участю керівництва країни, фінансування яких передбачено відповідними статтями Держбюджету, становить близько 10% від загальної кількості", - підкреслив керівник управління.

Іванеско також повідомив, що президент України щомісяця проводить у середньому 3-4 міжнародних протокольних заходи, що вимагають організації офіційного обіду з залученням фахівців підприємства "Гарант-сервіс".

Нагадаємо, 21 жовтня "Гарант-сервіс" уклав низку угод на постачання харчових продуктів на суму 4,69 млн грн, зокрема, алкогольних напоїв, риби, ікри, масла, молочних продуктів тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.