НОВИНИ

Яценюк вважає, що Янукович втратив контроль над країною

Депутат Верховної Ради, лідер партії "Фронт змін" Арсеній Яценюк (фракція НУНС) вважає, що заява президента Віктора Януковича про масове скуповування зброї для підготовки збройного нападу на органи влади свідчить про втрату главою держави контролю над ситуацією в країні. Про це повідомляє прес-служба партії.

Яценюк вважає, що ця заява президента свідчить як мінімум про те, що він не володіє ситуацією в державі, як максимум - що він де-факто не керує державою.

"Президент зовсім серйозно стверджує дивні речі: про нібито підготовку збройних нападів на органи влади, про пікетування Верховної Ради не чорнобильцями та іншими пільговиками, а якимись багатими людьми з 30-тисячними пенсіями", - заявляє Яценюк.

"У Президента абсолютно вся влада, але він не здатен звільнити навіть найбільш одіозних міністрів. Він уже рік їм погрожує, але сьогодні цей струс повітря знову не мав наслідків - президент тільки вкотре продовжує їхнє перебування на високих посадах", - підкреслив депутат.

Він вважає, що такі заяви президента в умовах політичної та економічної кризи вкрай небезпечні.

"Якщо глава держави настільки не володіє елементарною інформацією, то виникає закономірне питання: хто з його оточення вкладає йому у вуста заяви про чергову "змову лікарів"? Хто реально керує країною від імені Віктора Януковича? І чим це закінчиться?" - додає парламентарій.

Яценюк наполягає на тому, що така влада не може керувати країною і її має бути змінено.

Нагадаємо, 2 листопада Янукович заявив про інформацію правоохоронних органів про масове скуповування зброї для підготовки збройного нападу на органи влади.

За словами президента, організаторами є люди, які домоглися через суди великих пенсій і компенсаційних виплат і бояться їх втратити.

Чорнобильські організації, які виступили організаторами акцій протесту проти скасування соціальних пільг, вирішили їх припинити у зв'язку з тим, що Кабінет Міністрів узяв до уваги їхні вимоги.

9 вересня Рада прийняла в першому читанні законопроект №9127, яким передбачається, у тому числі, встановлення Кабінетом Міністрів порядку й обсягу компенсацій пільговикам.

Як заявили у МВС та СБУ, вони не володіють інформацією про те, що окремі особи займаються придбанням зброї з метою захоплення українських органів державної влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.