НОВИНИ

У МНС повідомили, що хату мера Ковеля ніхто не підпалював

Причина пожежі в будинку мера Ковеля на Волині - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Про це повідомив начальник Управління УМНС у Волинській області Микола Кревський.

За його словами, на місці події працювала група, до складу якої входили як правоохоронці, так і рятувальники, а також інспектор дізнання.

«Спочатку було кілька версій. Зокрема, сам власник будинку висував версію підпалу. Проте після детального огляду місця пожежі виникли ще дві: порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та при експлуатації електропроводки. Як доповів мені працівник, який повернувся з місця події, - підтвердилася версія про порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення», - повідомив Кревський.

В даний час, за словами Кревського, проводяться відповідні дослідження для прийняття рішення про порушення кримінальної справи або відмови в її порушенні.

Нагадаємо, в ніч на 1 листопада згорів новий будинок міського голови Ковеля Олега Кіндера. За його словами, причиною загоряння був навмисний підпал через політичні інтриги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.