НОВИНИ

У МВС і СБУ не підтвердили слова Януковича про організацію збройного захоплення влади

Міністерство внутрішніх справ в даний час не має інформації про те, що окремі особи займаються придбанням зброї з метою захоплення українських органів державної влади.

"На всіх останніх нарадах, оперативках МВС такої інформації не звучало", - повідомили в управлінні зі зв'язків з громадськістю МВС України, коментуючи відповідну заяву президента Віктора Януковича під час розширеного засідання Кабінету Міністрів у середу.

У прес-службі МВС зазначили, що згідно з чинним законодавством всім, що стосується безпечного функціонування органів державної влади, займається Служба безпеки України.

У свою чергу в СБУ з цього приводу зазначили, що поки не володіють озвученою президентом інформацією.

Нагадаємо, на розширеному засіданні уряду Янукович повідомив, що правоохоронні органи надають інформацію про те, що в країні йде скупка зброї та підготовка до збройних нападів на органи влади.

"Мені правоохоронні органи говорять, що зараз йде скупка зброї та підготовка до збройних нападів на органи державної влади", - заявив він.

"Скажіть, будь ласка, люди вже втратили страх і совість? Так хто це організовує? Не ті, кому гірше за всіх живеться. Ті, кому важче - вони мовчать, терплять і чекають", - сказав президент.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.