НОВИНИ

Янукович звільнив двох губернаторів

Президент Віктор Янукович звільнив губернаторів Львівської і Запорізької областей. Укази про це розміщені на сайті глави держави.

З посади голови Львівської обласної державної адміністрації звільнений Михайло Цимбалюк, з посади з посади голови Запорізької обласної державної адміністрації - Борис Петров.

Причини звільнення губернаторів в указах не вказуються.

Замість Цимбалюка головою Львівської обласної державної адміністрації призначено Михайла Костюка, екс-директора Укрзалізниці.

А Запорізьку ОДА очолив депутат від Партії регіонів Олександр Пеклушенко - перший заступник голови парламентського комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики.

Нагадаємо, сьогодні прем’єр-міністр Микола Азаров висловив невдоволення роботою декількох міністрів та губернаторів, виступаючи на спільному засіданні Кабінету Міністрів і комітету з економічних реформ. Зокрема, Цимбалюк отримав зауваження за вповільнення темпів будівництва.

За результатами урядового засiдання Вiктор Янукович заявив, що пропонує добровiльно подати у вiдставку тим чиновникам, якi не справляються зi своїми обов'язками.

Зрештою Янукович заявив, що у грудні проведе моніторинг ефективності виконання посадових обов’язків чиновників.

Довідка.

59-річний Михайло Костюк народився в селі Кобилець (Коломийський район, Івано-Франківська область), закінчив Дніпропетровський інститут інженерів залізничного транспорту.

З 1983 року працював на Львівській залізниці, з 2000 по 2005 рік обіймав різні посади в Державній адміністрації залізничного транспорту "Укрзалізниця" і Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

З 2006 року був радником першого заступника міністра транспорту та зв'язку, з лютого по грудень 2008 року - заступником генерального директора "Укрзалізниці".

Із грудня 2008 року по березень 2011 року обіймав посаду генерального директора "Укрзалізниці", куди був призначений за квотою Народної партії (лідер партії - голова Верховної Ради Володимир Литвин).

А Олександр Пеклушенко у 1976-1977 роках був заступником директора Миколаївсько-Подільського об'єднання Запорізької облспоживспілки.

1977-1981 роках - завідувачем філії комплексного харчування, директором Комбінату громадського харчування в Запоріжжі.

У 1981-1982 роках був головою правління Пологівської райспоживспілки Запорізької облспоживспілки.

З 1982 по 1986 рік Пеклушенко був інструктором Запорізького обкому Компартії України, а в 1986-2002 роках - головою правління Запорізької облспоживспілки.

З березня 2002 року - депутат Ради ІV-VІ скликань (ІV - від виборчого блоку "За єдину Україну!", наступні два - від Партії регіонів).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.