НОВИНИ

Французький правозахисник: доля Тимошенко залежить від пильності громадян Європи

Український режим уважно ставиться до послань та петицій, спрямованих до нього європейськими суспільними діячами, а тому доля Тимошенко зараз залежить від пильності громадян ЄС. Про це йдеться у статті президента Ліги міжнародних прав жінок Анні Сюжьє для французького видання Le Nouvel Observateur.

Коментуючи діяльність Тимошенко на високих посадах, Сюжьє зазначає: «Найбільш об'єктивні спостерігачі визнають ефективність її дій у часи, коли вона була міністром. Тоді вона зупинила багато незаконних домовленостей в енергетичній сфері. Крім того, під її керівництвом, доходи від промисловості та електроенергії в Україні різко зросли».

Правозахисник обурюється режимом Януковича, заявляючи: «Що це за режим, котрий, щоб позбутися противника, засуджує його до семи років позбавлення волі «за перевищення посадових повноважень», за те, що, коли вона була прем'єр-міністром, підписала вигідні для України контракти про газ з Росією в 2009 році? Що це за режим, якого не хвилює реакція Європейського союзу, який завжди діяв обережно в таких ситуаціях, проте зараз заявляє про необхідність надати колишньому прем’єр-міністру право на справедливий апеляційний процес. Те, чого не було на першому процесі».

«Ми всі розуміємо, що не зважаючи на нібито байдужість до міжнародної думки, український режим з усією увагою ставиться до наших послань, петицій та прохань про зустрічі», - вважає Сюжьє.

«Дехто здивується, чому ми схвильовані долею однієї жінки Юлії Тимошенко замість того, щоб зосередитись на інших пріоритетах, таких як наслідки економічних та фінансових криз або перевороти в арабському світі. Я вважаю, що нам треба боротися на всіх цих фронтах одночасно. Адже, права жінок укріплюють позиції на прикладі борців, одним з яких є Юлія Тимошенко», - додає Сюжьє.  
«Її доля залежить від кожного з нас, від нашої пильності як європейських громадян», - зазначила вона.  

Сюжьє закликала всіх читачів підписати петицію з закликами випустити Тимошенко, яку раніше ініціював філософ Даніель Сальватор Шифер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.