НОВИНИ

В Ужгороді заборонили встановлювати нові білборди

В Ужгороді Закарпатської області запровадили мораторій на встановлення нових білбордів. Таке рішення ухвалив сьогодні виконавчий комітет Ужгородської міської ради.

У рішенні міськради пояснюється, що це пов’язано з перенасиченістю міста об'єктами зовнішньої реклами, а саме білбордами, призматронами та бек-лайтами.

«Рішення упродовж п’яти днів повинен підписати міський голова Віктор Погорєлов, але я впевнений, що це буде зроблено практично сьогодні-завтра», - заявив секретар Ужгородської міської ради Віктор Щадей.

Виняток робитиметься тільки для тих рекламоносіїв, які переноситимуть з історичної частини міста. «Тобто, для тих, хто буде забирати рекламоносії з історичної частини міста, ми таки даватимемо дозволи на встановлення, бо є укладені угоди між фірмами та міською владою, ми не хочемо позиватися в суді за розірвання таких угод», - уточнив секретар міськради.

У міськраді також повідомили, що за ініціативою мера в Ужгороді проведуть інвентаризацію білбордів та інших рекламоносіїв.  «Офіційно їх є в межах 300, але де-факто, як ми спостерігаємо, більше», - зазначив Щадей.

Нагадаємо, нещодавно єпископ Сумський і Охтирський Євлогій (УПЦ МП) звернувся до мера Сум Геннадія Мінаєва з проханням звернути увагу на білборди в центрі міста, зміст яких рекламує «стриптиз та інші види аморальної поведінки».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.