НОВИНИ

  ▪   Вікторія Матола

У Львівській ОДА не підтвердили відставку губернатора

Керівник прес-служби Львівської облдержадміністрації Роксолана Шейко заявила, що офіційної інформації про те, що губернатор Львівщини Михало Цимбалюк написав заяву про відставку, немає. Про це вона повідомила у коментарі Тижню, коментуючи інформацію видання "Експрес online" з посиланням на джерело в уряді.

"Ця інформація з'явилась в інтернет-виданні. Офіційної інформації немає, тому відповідно коментувати те, що з'явилося в Інетернеті, не можу. Ми керуємося тільки офіційними даними", - заявила Шейко.

На уточнююче запитання, чи є офіційна інформація про відставку Цимбалюка, керівник прес-служби відповіла: "Ні, немає".

Зокрема, інтернет-видання "Експрес online" повідомляло, що Цимбалюк подав у відставку після розширеного засідання уряду, де прем'єр-міністр жорстко розкритикував його.

За інформацією джерела видання, новим керівником Львівщини може бути призначений Олександр Сендега, який зараз очолює газопромислове управління "Львівгазвидобування". 

Нагадаємо, прем’єр-міністр Микола Азаров висловив невдоволення роботою декількох міністрів та губернаторів, виступаючи на спільному засіданні Кабінету Міністрів і комітету з економічних реформ. Зокрема, Цимбалюк отримав зауваження за вповільнення темпів будівництва.

За результатами урядового засiдання Вiктор Янукович заявив, що пропонує добровiльно подати у вiдставку тим чиновникам, якi не справляються зi своїми обов'язками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.