НОВИНИ

Янукович показав літературний талант у передмові до антології творів бароко

Президент Віктор Янукович став автором переднього слова до книжки «Жемчужина причудливой формы», яка побачила світ у московському видавництві «Художественная литература».

До цієї книжки увійшли найкращі зразки бароко, одного із основних стилів української літератури та мистецтва XVII-XVIII століть, повідомляє Буквоїд.

Це - богословські та філософські трактати, життя святих, драми, вірші, щоденники, котрі, як йдеться у анотації, красномовно свідчать про складні процеси, які відбувалися в Україні в той період, про процеси, які зачепили основи української нації - від політичної, церковної та інтелектуальної еліти до низів.

«Літературне багатоманіття відрізняється своєю унікальністю і є невід’ємною частиною нашої історії. Безсумнівно - це багатство нації, яке має велике значення для морального та духовного життя країни. Тому перед нами стоїть важливе завдання - відродження, розвиток і примноження духовної спадщини українського народу, задля того, аби зробити його загальним надбанням світової спільноти», - написав у передньому слові до антології Віктор Янукович.

Книжка «Жемчужина причудливой формы» побачила світ за сприяння Міждержавного фонду гуманітарного співробітництва держав-учасників СНД.

Загальна редакція та укладання антології Миколи Сулими та Леоніда Ушкалова. Книжка має 672 сторінки.

Нагадаємо, влітку 2011 з’ясувалося, що Янукович написав книгу «Opportunity Ukraine», яку було видано англійською мовою в Австрії. Втім, «Українська правда» після проведення розслідування заявила, що розрекламована книга президента - плагіат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.