НОВИНИ

Брат вбитого під час спецоперації в Одесі чеченця стверджує, що той співпрацював з МВС

Громадянин Росії Аслан Дикаєв, який загинув під час спецоперації в Одесі на початку жовтня, раніше працював у правоохоронних органах РФ, а після звільнення переїхав до України. Про це йдеться у листі від чоловіка, який назвався братом загиблого Дикаєва – Адамом Дикаєвим. Лист надійшов до редакції сайту міста Одеси.

«Аслан Дікаєв ніколи не брав участь у громадянській війні в Чечні. Він служив в структурі Розвідувального управління Міністерства оборони Російської Федерації, а потім, після демобілізації 7 років прослужив в органах міліції». - пише Адам Дікаєв.

«Він ніколи не був бандитом, він з бандитами боровся! Самі подумайте, чи змогла би стати вбивцею людина, що працює в міліції?», - запитує брат загиблого.

За словами Адама Дикаєва, Аслан приїхав в Україну 5 років тому відпочивати в Криму. Там на нього, за посередництва якось бізнесмена вийшли заступник Міністра МВС України і хтось із начальства одеської міліції. Після цього він звільнився з лав російської міліції і перебрався в Україну.

Брат загиблого стверджує, що українські міліціонери пообіцяли йому і громадянство, і вид на проживання (жив весь цей час він без необхідного пакета документів). Чим він конкретно займався, Аслан не уточнював: спочатку він говорив, що працює у бізнесмена охоронцем, потім - що у нього є кафе на березі моря.

«Більше він розповів мені торік, коли я відпочивав в Одесі в санаторії імені Чкалова. Він приїхав до мене і розповів про зв'язки з керівництвом української міліції і про те, що працює він на них», - зазначив Адам Дикаєв.

Адам Дикаєв, на підтвердження своїх слів зазначає, що без сторонньої допомоги його брат не зміг би роздобути велику кількість зброї. Крім того, він би не переховувався поблизу Одеси, якби не розраховував на чиюсь допомогу, а намагався би виїхати.

Адам Дикаєв також уточнив, що навіть свій автомобіль марки БМВ він придбав в одного з керівників Кримського УБОЗу.

За словами Адама, його брат збирався виїхати з України, і саме тому міліція почала за ним полювання.

Зараз на території Росії у вбитого, крім брата є ще мати і 16 двоюрідних братів. За словами Дикаєва, вони всі здивовані, що з їхнього брата - міліціонера зробили кілера.

Редакція сайту зауважує, що «в жодному разі ні в чому не звинувачує нікого з керівництва української міліції».

Нагадаємо, в Одеській області в ніч на 30 вересня при затриманні, як його називали ЗМІ російського кілера, Аслана Дикаєва та двох його спільників в перестрілці загинули два правоохоронці, ще четверо були поранені.

У ході спеціальної операції 1 жовтня в одному з приватних готелів Одеси двоє переслідуваних, у тому числі Дикаєв, були ліквідовані, оскільки вчинили жорсткий опір правоохоронцям, стріляючи з автоматичної зброї. Третій зловмисник зник і зараз перебуває в розшуку.

Згодом МВС повідомило про затримання ще 5 спільників росіян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.